Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ ems pcb assembly ] bij elkaar passen 122 producten.
Multilayer PCB-van de Vervaardigings Snelle Draai van PCB Gouden BGA Impedantie van de de Assemblageonderdompeling
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Technische oppervlakte: | HASL |
IBE-de Oppervlakte zet Snelle van de de Assemblageaoi FCT Test van Draaipcb Volledige Kant en klaar op
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
OEM Multilayer Hoge Vervaardiging 4mil van PCB - de Assemblage van dichtheidsbga PCB
| Materiaal: | FR4/TG150~180, FR-4/CTI175~600V |
|---|---|
| Raadsdikte/Koperdikte: | 0.8mm~2.0mm/0.5OZ~5OZ |
| Min Line Width & Ruimte: | 3mil/3mil (0.075mm) |
de Assemblage Proefproductie ISO14001 UL van PCB van 1oz Bga Industriële
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
FR4 Assemblage 0.33.5mm van halogeen Vrije Kant en klare PCB Dikte
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
De snelle de Assemblagedienst THD SMT van Contract Elektronische Stijve FR4 PCB
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Van het de Assemblageontwerp CEM1 CEM3 van medische apparatenpcb Vervaardiging van PCB Multilayer
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Één de Assemblagefabrikant With Gerber File van Eindefr4 Tg135 Kant en klare PCB
| Kleur: | groen, wit |
|---|---|
| Naam: | kant en klare oplossing |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
De groene Rode Blauwe onderdompeling draait PCB-snel het Koperdikte van de Assemblagediensten 3oz
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De Oppervlakte 1-32L van IBE zet PCB-het Contract van Assemblagepcba Productie op
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |

