Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ ems pcb assembly ] bij elkaar passen 122 producten.
6oz Cem 1 Alu-PCB Hoge CTI 600 Tweezijdige Kringsraad
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | HASL |
| Koperdikte: | 1.5oz |
Aluminiumtg135 van de LEIDENE Lichte de Assemblagefabrikanten IATF16949 Kringsraad
| Kleur: | groen wit, |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | Als-HASL |
4 het Harde Gouden Plateren van laagflex high frequency pcbs aluminum BT
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
ENIG-de LEIDENE Elektronika Flex Pcb Manufacturing ISO TS16949 van Smt
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
UL de slimme Medische Industriële Gateway WIFI van PCBA IoT de Vervaardiging van 8 Laagpcb
| Kleur: | Groen, blauw |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
0.075mm Flex Rigid Elektronische Gedrukte de Kringsraad van PCB 1-16L
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Ruimtevaarthoofdtelefoon Rogers Multilayer PCBA Kant en klare HASL OSP
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
PCB van de halogeen de Vrije Druk en Assemblage ISO 13485 van 4 Laag Flex
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Laag: | 4 |
Van de FabrikantenFlex van de medisch apparaatpcba FPC Assemblage OEM van PCB ODM de Dienst
| Raadsdikte: | 0,15 |
|---|---|
| Min. lijnbreedte: | 4 mil |
| Oppervlakte het eindigen: | onderdompelingsgoud, OSP, HASL, Onderdompelingsgoud, Onderdompelingstin |
Elektronische Elektronische de Raadsassemblage ISO14001 UL van de Productiedienst
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Componenten: | Erkende verdeler |

