Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ ems pcb assembly ] bij elkaar passen 122 producten.
FR4 TG140 174*103mm Automobielpcb-de Componentensourcing van de Ontwerpassemblage
| Grondstof: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Raadsdikte: | 1.2mm |
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
IBE-het Ontwerp en de Productieassemblage ISO13485 ISO14001 van PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Elektronische PCB PCBA van netwerkindustr FR4 met Groen Soldeerselmasker
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | geel wit, |
| Componenten: | Erkende verdeler |
UL van de het Prototypeelektronika van aluminiumbt de Assemblage Stijve Flexibel
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van de het Halogeen Vrije Dubbele Laag van PCB van ENIG FR4 het Hoge Tg Alu Ontwerp van PCB
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Rogers van het de raadscontract van 2 laagpcb de Elektronische Assemblage SMD THT
| Leverancierstype:: | De douanepcba dienst |
|---|---|
| Productnaam:: | De elektronische verwerkende leverancier van de dienstenpcba shenzhen PCB a |
| PCB-Assemblagemethode:: | De gemengde assemblage van PCB van SMD en THT- |
De Componenten van EMS MCU Chip Programming Contract Electronic Assembly SMD
| Kleur: | Groen, Zwart |
|---|---|
| Naam: | SMT-de assemblage van PCB |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
OEM de Prototypenontwerp van PCB van de Hoge Frequentie Snel Draai 5*6mm Min
| Aantal Lagen: | 1-48 |
|---|---|
| Raadsdikte: | (0.14mm±10%) |
| Kopergewicht: | 0.5-3 0z |
Één de Dienstipc a-600G van PCB PCBA van de Eindeelektronika Klasse II
| Kleur: | Groen, geel, wit |
|---|---|
| Naam: | SMT-stijf-flex de assemblage van PCB |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
1oz van de de Raadslay-out van PCB van PCB BGA van koperflex rigid de het Ontwerpdiensten
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |

