Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ ems pcb assembly ] bij elkaar passen 122 producten.
Onderdompelings Gouden 0.33.5mm Dikte van PCB van gezondheidszorgmedische apparaten
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van het de Prototypen2oz Koper van PCB van de onderdompelings Gouden Snelle Draai Beklede de Raadshoogte TG
| Materiaal: | Fr4cem1 Cem3 Hoogte Tg |
|---|---|
| Lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz, enz. |
Het snelle van het de Prototypen2oz Koper van PCB van de Draaihoogte TG Goud van de de Raadsonderdompeling Beklede
| Materiaal: | Fr4cem1 Cem3 Hoogte Tg |
|---|---|
| Lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
Van de hoogtetg Snelle Draai van PCB Gouden 2oz het Koper Beklede Raad van de de Prototypenonderdompeling
| Materiaal: | Fr4cem1 Cem3 Hoogte Tg |
|---|---|
| Lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
Het Prototypepcb die van IATF TS16949 FR4-Hoogte TG Elektronische Pcba vervaardigen
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ISO13485 Plateren van PCB van de hoogtetg Medische apparatuur het Harde Gouden
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De stijve Flexibele Medische Assemblage 1OZ 2OZ 3OZ van de Kringsraad
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van de hoogtetg Snelle Draai van PCB Gouden 2oz het Koper Beklede Raad van de de Prototypenonderdompeling
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
PCB die van het de Onderdompelings Gouden Prototype van EMS SMT OEM ODM vervaardigen
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Fabrikanten van de de Kringsraad van PCBs van het IBe9um-210um Koper Multilayer
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |

