Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ ems pcb assembly ] bij elkaar passen 122 producten.
het Harde Goud van PCB van 1oz FR4 TG170 Rogers Alu voor Hemox-Analysatorvervaardiging
| Materiaal: | CEM3 |
|---|---|
| Laag: | 15 |
| Grootte: | 160mm*90mm |
OEM ODM Hoge TG EMS PCBA HDI Draadloze communicatiemodule
| Materiaal: | Hoge Tg |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Grootte: | 120mm*210mm |
Één van de de Raadsvervaardiging van de Eindeems Flexibele Gedrukte Kring Assemblage ENIG
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Naam: | Flex PCBA |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
Van de Draaipcb van EMS de Snelle van het de Prototypenhasl OSP Contract Elektronische Assemblage
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM Raad van de Bedieningshendelpcb van de Onderdompelings de Zilveren Automobielpcba Industriële Auto
| Grondstof: | FR4, Hoge TG FR4, Hoge Frequentie, Aluin, FPC |
|---|---|
| PCB-type: | Stijf, flexibel, stijf-flexibel |
| Koperdikte: | 0.5-6 oz |
Van de Draaipcb van CEM1 CEM3 de Snelle Vervaardiging van de Prototypen Multilayer PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS-Motherboard PCBA 0.20mm10.00mm van het Gegevensregistreertoestel Van de consument Dikte
| Laagaantal: | 1-12 L |
|---|---|
| Plaatdikte: | 0.20mm--10.00mm |
| oppervlaktebehandeling: | HASL, loodvrije HASL, Onderdompelingsgoud, Onderdompelingstin, Onderdompelings Zilveren, Hard goud… |
Één van de Draaipcb van het Einde2oz Koper Snel Goud van de de Prototypenonderdompeling
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
4mil de elektronische Vervaardiging Loodvrije HASL van PCB van Pcba Multilayer
| Grondstof:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Raadsdikte:: | 1.6mm |
| Min. Lijnbreedte:: | 4mil |
Laptop de Raad die van Batterijpcb OEM Contract Elektronische Assemblage vervaardigen
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | geel wit, |
| Componenten: | Erkende verdeler |

