Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
Cem-3 de Raad van de Warmtegeleidingsvermogen rond Geleide Kring 1 Watt
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Medische PCBA HASL OSP de Elektronische Componentensourcing van aluminiumbt
| One-stop PCBA: | PCB + componentensourcing + assemblage + pakket |
|---|---|
| Productievereiste: | Testprocedure voor PCBA. |
| De oppervlakte eindigt: | HASL, Nickle, Imm Gold, Imm Tin, Imm Silver, OSP enz |
FCC ROHS Hoge TG Kant en klaar door Gatenpcba Harde Gouden Vinger
| Grondstof: | FR4 |
|---|---|
| Raadsdikte: | 1.6mm |
| Min. lijnbreedte: | 0.15mm |
Hoge TG-Motherboard van TV Douane Flexibele Pcba HASL OSP ISO13485
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
Elektronische 0.25Oz -12Oz Medische PCBA HASL Loodvrije IATF TS16949
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
FR4 de Onderdompelingszilver van componenten Automobielpcba lagen 1-24
| Raadsdikte: | 1.6mm, 1.6mm3.2mm, 0.3mm6mm, 0,1 tot 6.0mm (4 aan 240mil), 0.82.0mm |
|---|---|
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Grondstof: | Fr-4, Rogers, Aluminium, CEM3, koper |
Één Einde 1.6mm Diktepcba Contract die ENIG vervaardigen
| Raadsdikte: | 1.6mm |
|---|---|
| Kuiper: | 1 oz |
| De oppervlakte eindigt: | Loodvrije HASL |
EMS-Motherboard PCBA 0.20mm10.00mm van het Gegevensregistreertoestel Van de consument Dikte
| Laagaantal: | 1-12 L |
|---|---|
| Plaatdikte: | 0.20mm--10.00mm |
| oppervlaktebehandeling: | HASL, loodvrije HASL, Onderdompelingsgoud, Onderdompelingstin, Onderdompelings Zilveren, Hard goud… |
Hoogtetg Rogers Medical PCBA Snelle Draai 0.33.5mm Dikte
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Kant en klaar Rogers Automotive PCBA voor Medisch Optisch Materiaal
| Materiaal: | Rogers |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Laag: | 5 |

