Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
FR4 Assemblage 0.33.5mm van halogeen Vrije Kant en klare PCB Dikte
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
De snelle de Assemblagedienst THD SMT van Contract Elektronische Stijve FR4 PCB
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
SMT-van de de Knoeiboelraad EMS van de ONDERDOMPELINGSkring van de de Assemblageonderdompeling van PCB het Zilveren Goud
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | geel wit, |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Laptop de Raad die van Batterijpcb OEM Contract Elektronische Assemblage vervaardigen
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | geel wit, |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Van de Assemblagepeelable van PCB van SMT Stijve 2 Lagen van de het Masker het Elektrische Kring Ontwerp
| Materiaal: | Shengyi van FR4 Tg135 |
|---|---|
| Kleur: | zwart, groen, geel, blauw |
| Koperdikte: | 2oz |
Onderdompelings Gouden 0.33.5mm Dikte van PCB van gezondheidszorgmedische apparaten
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De Assemblagediensten van PCB van FR4 CEM1 snel draaien de Stijve Flex Medical
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
IBE-het Ontwerp en de Productieassemblage ISO13485 ISO14001 van PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM Raad van de Bedieningshendelpcb van de Onderdompelings de Zilveren Automobielpcba Industriële Auto
| Grondstof: | FR4, Hoge TG FR4, Hoge Frequentie, Aluin, FPC |
|---|---|
| PCB-type: | Stijf, flexibel, stijf-flexibel |
| Koperdikte: | 0.5-6 oz |
het Harde Goud van PCB van 1oz FR4 TG170 Rogers Alu voor Hemox-Analysatorvervaardiging
| Materiaal: | CEM3 |
|---|---|
| Laag: | 15 |
| Grootte: | 160mm*90mm |

