Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
1.5oz van LEIDENE van de de Raadsvervaardiging Buis Lichte PCB PCB van het de ONDERDOMPELINGS Flexibele Aluminium van SMT
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | HASL |
| Koperdikte: | 1.5oz |
Harde Goud Geplateerde 94v0 Multilayer PCBA voor de Raadsvervaardiging van Afstandsbedieningpcb
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Assemblage Stijf Flex Quick Turn van PCB van ISO9001 ISO13485 de Industriële
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van communicatie de Assemblage Telefoonasl OSP EMS PCB met Heatsink
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Loodvrije de Raadsvervaardiging HASL van de Hdi Automobiel Gedrukte Kring
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De Assemblageoem van PCB van EMS 1oz Rogers Circuit Board Prototype ODM
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS-de Assemblagediensten ISO13485 van PCB van de Elektronika de Snelle Draai
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
PCB van de halogeen de Vrije Druk en Assemblage ISO 13485 van 4 Laag Flex
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Laag: | 4 |
Van de de Assemblage Multilayer Gedrukte Kring van PCB van IBE Snelle EMS de Raadsvervaardiging
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Laag: | 2 |
De snelle de Assemblagedienst THD SMT van Contract Elektronische Stijve FR4 PCB
| Verpakking Details: | Zak |
|---|---|
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

