Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
De hoge van de de Voedingkring van TG PTFE Assemblage van de Raadsems PCB voor Controlemechanisme Board
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Elektronische PCB PCBA van netwerkindustr FR4 met Groen Soldeerselmasker
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | geel wit, |
| Componenten: | Erkende verdeler |
Van het de Elektronische Componentenprototype van CEM1 CEM3 de Assemblagefcc ROHS van PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
New Energy-Goud van de de Assemblageflits van PCB van BT van het Batterijaluminium het Kant en klare
| Kleur: | grijs |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | Flitsgoud |
Assemblage 800mm*508mm van PCB van IATF TS16949 EMS PCB-Raad Productie
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | HASL |
multilayer 800mm*508mm Gedrukte Vervaardiging HASL OSP van de Kringsraad
| Kleur: | Groen, Blauw, Zwart, Wit, Geel, Rood, Grijs |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | HASL, OSP, Onderdompelingszilver/Gold/SN, Flits Gouden, Gouden Vinger, Hard Gouden Plateren |
Van de de Kringsraad van auto beëindigt de Hoge TG PCB de Assemblage Gouden Vinger ISO 13485
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Ipc-a-610F Klasse II ENIG beëindigt Zware Koperpcb voor Zonnemacht
| Materiaal: | Shengyi van FR4 Tg150 |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Koperdikte: | 3oz |
PCB die van het de Onderdompelings Gouden Prototype van EMS SMT OEM ODM vervaardigen
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De Zender en de Ontvangers de Assemblagevervaardiging UL ISO45001 van de Kringsraad van rf
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Naam: | kant en klare oplossing |
| Technische oppervlakte: | ENIG |

