Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
Assemblage van de Draaipcb van BGA QFN de Loodvrije Snelle voor het Laden van Module
| kleur: | Blauw |
|---|---|
| naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | Onderdompelingszilver |
Assemblage Volledige Kant en klare UL ROHS van onderdompelings de Zilveren FR4 SMT PCB
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | Onderdompelingszilver |
De groene Rode Blauwe onderdompeling draait PCB-snel het Koperdikte van de Assemblagediensten 3oz
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS-van de de Assemblageonderdompeling van PCB van de Kringsraad Industrieel Zilveren Sn
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ISO13485 Plateren van PCB van de hoogtetg Medische apparatuur het Harde Gouden
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
De stijve Flexibele Medische Assemblage 1OZ 2OZ 3OZ van de Kringsraad
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van de Draaipcb van EMS de Snelle van het de Prototypenhasl OSP Contract Elektronische Assemblage
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM ENIG de Enige Zij Multilayer Raad van de Aluminiumpcb Gedrukte Kring 1-32L
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Gouden Detector Één de Assemblage ipc-a-600G Klasse II van Einde94v0 PCB
| Kleur: | geel wit, |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | Als-HASL |
De blauwe van de Raadsems PCB van de 2 Lagenkring de Assemblagediensten HASL OSP
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | HASL |

