Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
Het Prototypepcb die van IATF TS16949 FR4-Hoogte TG Elektronische Pcba vervaardigen
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM ODM het Ruimtevaart Industriële de Assemblage HASL ENIG van PCB eindigen
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van de de Assemblagefr4 Tg170 Gedrukte Kring van PCB van onderdompelings Zilveren SMT de Raadsvervaardiging
| Kleur: | Groen, Blauw, Zwart, Wit, Geel, Rood, Grijs |
|---|---|
| Verpakking Details: | Zak |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
Van de hoogtetg Snelle Draai van PCB Gouden 2oz het Koper Beklede Raad van de de Prototypenonderdompeling
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Auto Medische Industriële PCB-Assemblage 2 Loodvrije Laag HASL
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
Halve Motherboard van de de Kringsraad van Platerenvias HDI Gedrukte Witte PCB 0.4mm
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Één de Assemblagefabrikant With Gerber File van Eindefr4 Tg135 Kant en klare PCB
| Kleur: | groen, wit |
|---|---|
| Naam: | kant en klare oplossing |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
Van het Koperpcb van FR4 Tg170 2OZ Tweezijdige Gedrukte de Kringsraad
| Materiaal: | FR4 TG170 |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Koperdikte: | 2oz |
1-28L Zilveren ipc-a-600G Klasse van de Halogeen de Vrije Medische PCBA Onderdompeling II
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
18um-30um de Concentrator Medische PCBA ISO 13485 van de koperzuurstof
| Materiaal: | Fr-4; Hoge TG Fr-4; Aluminium; Cem-1; Cem-3; Rogers, enz. |
|---|---|
| PCB-type: | Stijf, flexibel, stijf-flexibel |
| Laag nr.: | 1, 2, 4, 6, tot 24 laag |

