Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
Van het de Assemblageontwerp CEM1 CEM3 van medische apparatenpcb Vervaardiging van PCB Multilayer
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Van de Draaipcb van CEM1 CEM3 de Snelle Vervaardiging van de Prototypen Multilayer PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
SMT-ONDERDOMPELING Automobielpcba Stijve Flexibele CEM1 de Vervaardiging van 10 Laagpcb
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
HASL OSP Één Vervaardiging van Assemblage 2-58 Multilayer PCB van Eindepcb
| Materiaal: | FR4 |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Grootte: | 140mm*100mm |
FPC SMT draait snel PCBA 0.33.5mm Vervaardiging van Dikte Multilayer PCB
| Materiaal: | Shengyi van FR4 Tg140 |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Koperdikte: | 1OZ |
HASL Industriële PCBA de Vervaardiging van 10 Laagpcb voor het Meten van Controlemateriaal
| Materiaal: | Hoge Tg |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Grootte: | 150mm*110mm |
1-32 de Lijnbreedte van Flex Pcb Fabrication 3mil van de laaghdi Snelle Draai Stijve
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
FR4 TG140 174*103mm Automobielpcb-de Componentensourcing van de Ontwerpassemblage
| Grondstof: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Raadsdikte: | 1.2mm |
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
Één van de de Raadsvervaardiging van de Eindeems Flexibele Gedrukte Kring Assemblage ENIG
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Naam: | Flex PCBA |
| Technische oppervlakte: | ENIG |
Elektronische 10 Prototypenvervaardiging HASL OSP van PCB van de Laag Snelle Draai
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
|---|---|
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Oppervlakte het Eindigen: | HASL, ENIG, OSP, Onderdompelingsgoud, Loodvrije HASL |

