Alle producten
-
EMS-de Assemblage van PCB
-
de snelle assemblage van draaipcb
-
SMT-de assemblage van PCB
-
Kant en klare PCB-Assemblage
-
2 lagen van PCB
-
PCBA
-
MULTILAYER PCBS
-
ALU-PCB
-
Flexibele PCBs
-
Flex Rigid-PCB
-
De Assemblage van prototypepcb
-
Automobielpcba
-
medische pcba
-
De snelle Prototypen van Draaipcb
-
Industriële PCB-Assemblage
zoekwoorden [ pcb fabrication assembly ] bij elkaar passen 101 producten.
Volledig Kant en klaar van de de Assemblagevervaardiging van 8 Laagems PCB de Onderdompelingszilver
| Kleur: | grijs |
|---|---|
| Naam: | PCBA |
| Technische oppervlakte: | HASL |
Tweezijdig Fpcprototype Flexibele Klasse II van PCBs ipc-a-610F
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
6oz Cem 1 Alu-PCB Hoge CTI 600 Tweezijdige Kringsraad
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | HASL |
| Koperdikte: | 1.5oz |
1.6mm FPC Ontwerp Witte Soldermask van PCBs van de Kringsraad het Flexibele
| Min. lijnbreedte: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
| Koperdikte: | 1OZ |
Van de de Kringsraad van UL 16L het Rfid Gedrukte Goud van de de Vervaardigingsonderdompeling
| Oppervlakte het Eindigen: | ENIG |
|---|---|
| Koperdikte: | 1OZ |
| Grondstof: | FR4 |
Van het Prototypepcb van 1OZ 2OZ Automobiele de Assemblagehasl ENIG HDI Multilayer PCB
| Materiaal: | FR4, de Hoogte TG van FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| lagen: | 1-24layers, 1-28 L |
| Koperdikte: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Assemblage en Productie HASL van PCB van de elektronika de Snelle Draai
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Naam: | PCB-assemblage |
| Technische oppervlakte: | OSP |
TS16949 SMT 2mm de Assemblage van Aluminiumpcb met Cree Led Light
| Min. lijnbreedte: | 0.15mm/0.1mm of Douane, 0.15mm/0.1mm of Douane |
|---|---|
| Oppervlakte het eindigen: | HASL, Onderdompelingsgoud, Flitsgoud, plateerde zilver, OSP, HASL |
| Koperdikte: | 1.0oz |
PCB Medische Pcba van de baby Klinische Digitale Thermometer met Lcd Vertoning
| Type: | Digitale thermometerpcb |
|---|---|
| Koperdikte: | 1OZ |
| Raadsdikte: | 1.6mm |
De Assemblage van de Testems PCB van AOI FCT voor Bluetooth-Sprekersraad
| Materiaal: | FR4+Components |
|---|---|
| Kleur: | groen, geel, blauw |
| Componenten: | Erkende verdeler |

